Sprawdź nasze przewozy

Strona główna > Oferta

Autokary i busy z Piaseczna

Przewozy krajowe i zagraniczne osób

Chcesz zamówić transport osób w pobliżu Warszawy, Piaseczna lub Konstancina albo zlecić przewozy osobowe po kraju lub na trasie Polska-Europa, Europa-Polska? Świetnie trafiłeś. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Traffic z okolic Warszawy i Konstancina

Dokąd Cię zabrać?

Organizujemy wynajem busów oraz autokarów z okolic Warszawy. W ofercie mamy:

  • transfery podróżnych z i na lotnisko,
  • przewóz osób na śluby, przyjęcia, wesela, pogrzeby, stypy, rocznice, urodziny, imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie,
  • przywóz gości do hotelu,
  • wyjazdy na treningi, obozy oraz zawody sportowe (umożliwiamy przewóz sprzętu sportowego),
  • przejazdy klas i innych grup szkolnych na basen, do kina, muzeum czy teatru,
  • przewozy na sympozja, zjazdy i konferencje,
  • stały dowóz i odwóz pracowników do i z zakładu pracy,
  • krótkie i długie wycieczki oraz pielgrzymki po całej Polsce (nie ograniczamy się do Piaseczna, Konstancina-Jeziornej i Warszawy),
  • wyjazdy zagraniczne, np. do Niemiec i Holandii.

Z nami w każdą podróż

Zalety przewozu osób przez Traffic

Dbamy, by autokary i mikrobusy zawsze były w bardzo dobrym stanie technicznym. Przewozimy nie tylko dorosłych i młodzież, ale również dzieci. Liczba i wiek uczestników przejazdu to jedne z najważniejszych dla nas informacji podczas omawiania szczegółów zlecenia. Ponadto kładziemy nacisk na współpracę tylko z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierowcami cechującymi się wysoką kulturą osobistą.

Nasza flota

Wynajem busów i autokarów

Zapewniamy autokary i mikrobusy odpowiednio przystosowane także do przewozu dzieci i młodzieży – miejsca rozkładane z pasami bezpieczeństwa. Możesz u nas zamówić przewóz krajowy i międzynarodowy autokarami i busami sprawdzonych oraz cenionych marek:

Isuzu Turquoise – 30 miejsc siedzących

Isuzu Turquoise – 30 miejsc siedzących

Klimatyzowany autokar ma 30 rozkładanych foteli dla pasażerów z pasami bezpieczeństwa, podłokietnikami i siatkami. Idealna opcja przewozu osób na małą klasową wycieczkę. Dokąd? Ty nam powiedz!

Mercedes Sprinter – 21 miejsc siedzących

Mercedes Sprinter – 21 miejsc siedzących

Miniautokar to świetna propozycja na wynajem, kiedy organizujesz np. przyjęcie weselne czy wieczór kawalerski lub panieński i chcesz sprawnie przetransportować gości do lokalu lub odwieźć ich do domów.

Renault Iliade – 52 lub 60 miejsc siedzących

Renault Iliade – 52 lub 60 miejsc siedzących

Duże zorganizowane grupy, np. uczniów, pracowników bądź zawodników na mecz przewieziemy autokarami marki Renault. Odwieziemy i przywieziemy Was z zielonej szkoły, integracji oraz zawodów.

Van Hool – 55 miejsc siedzących

Van Hool – 55 miejsc siedzących

Kolejna propozycja dla organizatorów dużych wycieczek szkolnych, przejazdów pracowniczych oraz pielgrzymek. Pasażerowie mają do dyspozycji oprócz komfortowych siedzeń lodówkę i stoliczki.

Każdy z pojazdów jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Poddajemy je regularnym przeglądom. Pasażerowie podróżują w wygodnych rozkładanych fotelach z miejscami na kawę oraz rzeczy podręczne. Każde siedzenie jest dobrze doświetlone, więc bez problemu poczytasz książkę lub gazetę, nawet jeśli podróżujesz w nocy. Dajemy również możliwość obejrzenia filmu na DVD oraz podłączenia ładowarki do telefonu lub innego sprzętu. Na bieżąco dbamy o czystość wnętrz autokarów, by podróż w nami zawsze odbywała się w idealnych warunkach.

Na każdą kieszeń

Konkurencyjne ceny przewozów

Ceny ustalamy indywidualnie podczas rezerwacji terminu podróży i omawiania szczegółów przewozu. Gwarantujemy uczciwe podejście do zamawiającego transport i zaplanowanie optymalnej trasy przejazdu we wskazane miejsce. Przyjmujemy płatność gotówką lub na wskazany w umowie numer konta. Zorientuj się, na jakie stawki za kilometr lub na godzinę mogą liczyć nasi stali klienci – zadzwoń!

Szukasz sprawdzonej firmy przewozowej w okolicy Warszawy?

Traffic – przewozy osób zagraniczne i krajowe, wycieczki, wyjazdy firmowe, dowóz gości i wiele innych. Zamów!